AD 8 code

Ο.Σ.Ε.Ο.Κ.: Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός

Ομοσπονδία Συνδέσμων Εργολάβων Οικοδομών Κύπρου (Ο.Σ.Ε.Ο.Κ.): Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός – Λευκωσία

Η Ομοσπονδία Συνδέσμων Εργολάβων Οικοδομών Κύπρου (Ο.Σ.Ε.Ο.Κ.), ζητά να προσλάβει Γραμματειακό Λειτουργό για κάλυψη των αναγκών της.

Γραμματειακός Λειτουργός

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Γραμματειακές Σπουδές με Higher Diploma (3ετής φοίτηση)
  • Γνώσεις Λογιστικής
  • Άριστη γνώση στο χειρισμό Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας (Ομιλία, Σύνταξη – Γραφή)
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ομαδικό πνεύμα, επικοινωνιακός και ευχάριστος χαρακτήρας
  • Επικοινωνία και ευχάριστος χαρακτήρας
  • Γνώσεις  διοργάνωσης Σεμιναρίων
  • Πληροί τις προϋποθέσεις του Σχεδίου Στελέχωσης Επιχειρήσεων με Αποφοίτους Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης της ΑνΑΔ (Βλέπε Ιστοσελίδα ΑνΑΔ).

Καθήκοντα – Ευθύνες

  • Εκτελεί γενικά γραφειακά και λογιστικά καθήκοντα
  • Δακτυλογραφεί στην ελληνική και αγγλική γλώσσα με ταχύτητα και ακρίβεια
  • Αναλαμβάνει την τήρηση αρχείων
  • Βοηθά ή / και αναλαμβάνει την εκτέλεση εργασίας, εντός και εκτός γραφείου, σχετικά με τις αρμοδιότητες που σχετίζονται με τα καθήκοντα της θέσης
  • Χρησιμοποιεί τεχνολογικό και άλλο γραφειακό εξοπλισμό για την εκτέλεση των καθηκόντων της
  • Εκτελεί καθήκοντα ιδιαιτέρας γραμματέως του Διευθυντή
  • Γράφει ή και τηρεί Πρακτικά συνεδριάσεων
  • Έρχεται σε επαφή με το κοινό και δέχεται ή και παρέχει πληροφορίες
  • Διοργανώνει εκπαιδευτικά επιχορηγημένα Προγράμματα (ΑνΑΔ)
  • Χειρίζεται θέματα Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων στα οποία συμμετέχει η Ο.Σ.Ε.Ο.Κ.
  • Ενημερώνει την Ιστοσελίδα σε συνεργασία με την υπεύθυνη Λειτουργό
  • Επιτελεί οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα της ανατεθούν

Απολαβές – Ωφελήματα

  • Αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Ταμείο Προνοίας
  • 13ος  Μισθός

Αιτήσεις συνοδευόμενες με βιογραφικό σημείωμα και ανάλογα αποδεικτικά, να αποστέλλονται  στην Ηλεκτρονική  Διεύθυνση  frangos@oseok.org.cy,με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  ή στο Φαξ: 22751664, μέχρι την 25η Αυγούστου 2019.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εχεμύθειας.