AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου

Bwell Pharmacy Ltd: Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου – Λεμεσός

Φαρμακείο στην Λεμεσό ζητά να προσλάβει βοηθό φαρμακείου. Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη εργασία δεν είναι απαραίτητη.

Προσόντα

  • Ενδιαφέρον και/ή εμπειρία στον τομέα των καλλυντικών ,της ομορφιάς και της υγείας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές ικανότητες και ομαδικότητα
  • Γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών και παροχή συμβουλών
  • Ταξινόμηση προϊόντων και καθαριότητα χώρου

Παροχές

  • Ελκυστική αμοιβή
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Διαρκής εκπαίδευση και καθοδήγηση

Οι ενδιαφερόμενες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email:  nikos@bwell.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας.