AD 8 code

Ζητούνται Λειτουργοί Τηλεφωνικού Κέντρου (full ή part-time)

ALPHA EVRESIS Diagnostic Center Ltd: Ζητούνται Λειτουργοί Τηλεφωνικού Κέντρου – Λευκωσία

Το Διαγνωστικό Κέντρο ΑΛΦΑ ΕΥΡΕΣΙΣ Λτδ, μέλος του Ομίλου Εταιριών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ, με ηγετική θέση στο χώρο της Υγείας, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του και δεδομένου της ένταξής του στο ΓεΣΥ επιθυμεί να προσλάβει άτομα στο τηλεφωνικό του κέντρο για πλήρη ή/και μερική απασχόληση.

ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ – ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΩΝ  (θέσεις Full & Part Time)

Απαραίτητα προσόντα

  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων.
  • Προγραμματισμός ραντεβού εξεταζομένων.
  • Διαχείριση συστήματος ΓεΣΥ.
  • Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.

Καθήκοντα

  • Ευχάριστη παρουσία με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Ευγένεια, επαγγελματισμός και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ικανότητα διαχείρισης κλήσεων με ταχύτητα και αξιοπιστία.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Κάτοχος Πανεπιστημιακού Διπλώματος ή Διπλώματος Γραμματειακών.

Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο θα θεωρηθεί πλεονέκτημα. Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να είναι σε θέση να εργάζονται στο κυλιόμενο ωράριο εργασίας/βάρδιες.

FT:40 ώρες εβδομαδιαίως, Δευτέρα – Παρασκευή 8:00-16:00, 12:00-20:00, 8:00-12:00 & 16:00-20:00 & Σάββατο 8:00-14:00

PT: Δευτέρα – Παρασκευή 8:00-12:00, 16:00-20:00 & Σάββατο 8:00-14:00

Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: careers@evresisdiagnostic.com και του είδους εργασίας (FT ή PT) που σας ενδιαφέρει

Η προθεσμία υποβολής λήγει στις 31 Αυγούστου 2019