AD 8 code
Latest Jobs

Phil. Andreou Group: Θέση Εργασίας

Phil. Andreou Group: Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών – Λεμεσός

Η Phil. Andreou Digital Printing Services Ltd, (μέλος του ομίλου Phil. Andreou Group), από τις κυριότερες και μεγαλύτερες εταιρείες παραγωγής ψηφιακών εκτυπώσεων στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει άτομο για την ακόλουθη θέση:

ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ

Κύρια Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διερεύνηση αναγκών και προσδοκιών του πελάτη
  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων
  • Ετοιμασία προσφορών, Υποβολή παραγγελιών
  • Διατήρηση αρχείων, αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Άλλα καθήκοντα σε συνεννόηση με τον Διευθυντή Εργασιών.

Κύρια Προσόντα

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλίας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και δυναμικής προσαρμογής
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση
  • Προηγούμενη εμπειρία σε συναφή κλάδο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Σημείωση

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα στο

vacancies@phil-andreou.com  με θέμα «Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών – ANERGOSJOBS.COM»

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.