AD 8 code

KES College: Θέση Εργασίας

KES College: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Συντονιστής Προγραμμάτων Σπουδών Διοίκησης

Tο KES College, στη Λευκωσία, στο πλαίσιο της ανάπτυξης και δημιουργίας νέων Προγραμμάτων Σπουδών, ανακοινώνει την προκήρυξη της κενής θέσης του Συντονιστή Προγραμμάτων Σπουδών Διοίκησης. Η θέση είναι μόνιμη και πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα

Ο Συντονιστής Προγραμμάτων Σπουδών έχει την ευθύνη του συντονισμού και της καθοδήγησης του διδακτικού προσωπικού και της γενικής ευθύνης της εύρυθμης λειτουργίας των προγραμμάτων σπουδών της ειδικότητας του μέσω της επικοινωνίας με το διδακτικό προσωπικό, τους φοιτητές και φοιτήτριες αλλά και το διοικητικό προσωπικό του κολλεγίου.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Διδακτορικός τίτλος από αναγνωρισμένο πανεπιστήμιο
  • Μεταπτυχιακό στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή άλλο συναφή κλάδο από αναγνωρισμένο πανεπιστήμιο
  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων από αναγνωρισμένο πανεπιστήμιο
  • Επαγγελματική εμπειρία στο συγκεκριμένο κλάδο
  • Επαγγελματική εμπειρία με παρόμοια θέση σε εκπαιδευτικό ίδρυμα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Προηγούμενη διδακτική εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής Γλώσσας
  • Πολύ καλή χρήση προγραμμάτων Office
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας, παρουσίασης και διαπροσωπικών σχέσεων.

Απολαβές

Προσφέρεται ένα ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας και 13ος μισθός.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας μέχρι τις 18 Αυγούστου 2019, στο vacancies@kes.ac.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  μαζί με συνοδευτική επιστολή στην οποία να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε καθώς επίσης και το ακαδημαϊκό ή/και ερευνητικό σας έργο.