AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου

Lapieto Ltd: Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου – Λευκωσία, Λάρνακα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Ικανότητα προώθησης προϊόντων
  • Σοβαρότητα, υπευθυνότητα και αξιοπιστία στην εκτέλεση καθηκόντων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας
  • Δίπλωμα βοηθού φαρμακείου ή/και εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Προώθηση προϊόντων
  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων
  • Διατήρηση καθαριότητας χώρου
  • Διατήρηση ομαλής λειτουργίας φαρμακείου

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: careers@lapieto.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.