AD 8 code

Ζητούνται Αποθηκάριοι

C.A.Papaellinas Logistics Services Ltd: Ζητούνται Αποθηκάριοι – Λεμεσός, Λευκωσία, Λάρνακα, Αμμόχωστος

Αποθηκάριοι

Η Εταιρεία C.A.PAPAELLINAS LOGISTICS SERVICES LTD ζητά να προσλάβει άμεσα Αποθηκάριους για τις επαρχίες Λεμεσό, Λευκωσία, Λάρνακα, Αμμόχωστο για πλήρη ή μερική απασχόληση.

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Έλεγχος του χώρου ευθύνης του
  • Διαχωρισμός εμπορευμάτων και τοποθέτηση τους στους σωστούς χώρους
  • Ετοιμασία Παραγγελιών/Φορτώσεις Οχημάτων
  • Σωστή τήρηση των κανόνων υγιεινής και συστήματος καθαρισμού του χώρου εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα