AD 8 code

Ζητούνται Γραμματείς

Α. Ευαγγέλου Βιοδιαγνωστική Λτδ: Ζητούνται Γραμματείς – Λάρνακα

Το ΧΗΜΕΙΟ Α.ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ στην Λάρνακα ζητά για άμεση εργοδότηση Γραμματέα για μερική η πλήρη απασχόληση ( Δύο θέσεις ).

Απαραίτητα προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Άτομο σοβαρό και υπεύθυνο
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες, ευελιξία και διάθεση εξυπηρέτησης
  • Άτομο με πρωτοβουλία και ομαδικό πνεύμα εργασίας

Καθήκοντα

  • Υποδοχή πελατών
  • Λειτουργία τηλεφωνικού κέντρου
  • Φαξ,e-mails, έκδοση αποδείξεων, εκτύπωση αποτελεσμάτων
  • Χρήση ειδικού προγράμματος εργαστηρίου και προγράμματος ΓΕΣΥ.

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • 13ος μισθός
  • Φιλικό και άνετο περιβάλλον εργασίας

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο info@biodiagnostiki.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”