AD 8 code

Ζητείται Δάσκαλος/ Δασκάλα

Thenet Education Centers: Ζητείται Δάσκαλος/ Δασκάλα – Λεμεσός

Τα Ιδιωτικά Φροντιστήρια THENET EDUCATION CENTERS ζητούν να προσλάβουν Δασκάλα/Δάσκαλο Δημοτικής Εκπαίδευσης για πλήρη απασχόληση για τη νέα σχολική χρονιά 2019-2020 στη Λεμεσό.
Προσόντα
  • Κάτοχος Αναγνωρισμένου Πτυχίου
  • Προηγούμενη διδακτική εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
Καθήκοντα
  • Βοήθημα στο καθημερινό διάβασμα μαθητών του Δημοτικού
Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων σε ένα ευχάριστο και ανθρωποκεντρικό περιβάλλον εργασίας.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες Βιογραφικό Σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση  info@thenet.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”
Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 99745676.