AD 8 code

Πελέτικο: Θέσεις εργασίας

Πελέτικο: Θέσεις εργασίας – Λάρνακα

Εργάτες Παραγωγής

Η Πελέτικο Πλάστερς Λτδ, βιομηχανία ειδών οικοδομής και επεξεργασίας βιομηχανικών ορυκτών, μέλος του Ομίλου Εταιρειών Πελέτικο, ζητά να προσλάβει εργάτες παραγωγής για το εργοστάσιο της στην Βιομηχανική Περιοχή Αραδίππου.

 Γενικά καθήκοντα και ευθύνες:

  • Συσκευασία προϊόντων
  • Μεταφορά προϊόντων εντός των εγκαταστάσεων
  • Φροντίζει για την καθαριότητα και ευταξία των χώρων εργασίας
  • Γενικές εργασίες εργοστασίου

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και υπευθυνότητα
  • Σωματική ακεραιότητα και άριστη φυσική κατάσταση
  • Εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων
  • Γνώση χειρισμού Περονοφόρου Οχήματος (Forklift) θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

 Απολαβές και ωφελήματα

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών, αναλόγως των προσόντων και της επαγγελματικής πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 24533717 για διευθέτηση προσωπικής συνάντησης.