AD 8 code

Εθνική Ασφαλιστική (Κύπρου) Λτδ: Θέση Εργασίας

Εθνική Ασφαλιστική (Κύπρου) Λτδ: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Γραφείου Πωλήσεων (Κωδ. Θέσης: ΤΕ&Ε 11-07)

Καθήκοντα/ Αρμοδιότητες Θέσης

  • Διαχείριση λειτουργίας του Γραφείου
  • Εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών.
Η θέση θα αναφέρεται στην Προϊστάμενη Τμήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Σχολής Μέσης Παιδείας με βαθμό 16/20 και άνω ή 80% και άνω σε περίπτωση ιδιωτικού σχολείου
  • Πτυχίο Πανεπιστημίου/Κολεγίου
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στη γραπτή και προφορική επικοινωνία
  • Άριστη γνώση Η/Υ (εφαρμογές MS Office)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση
  • Γνώσεις Λογιστικής επιπέδου Higherθα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Κάτοχος Πιστοποιητικού Βασικής Ασφαλιστικής Κατάρτισης (ΠΒΑΚ), θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, οργανωτικές ικανότητες, πρωτοβουλία και ομαδικό πνεύμα

Απολαβές και Ωφελήματα

Η Εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων με βάση τα προσόντα του/της υποψηφίου και προοπτική επαγγελματικής ανέλιξης.

Διαδικασία Πρόσληψης

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστέλλουν το βιογραφικό τους μέχρι την Παρασκευή 12 Ιουλίου 2019 σημειώνοντας τον κωδικό θέσης, στην Υπηρεσία Προσωπικού, Ιφιγενείας 7, 2007 Στρόβολος, Τ.Θ. 16272, 2087 Στρόβολος ή με Φαξ στο 22841096 ή με emailcareer@ethnikiinsurance.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι υποψηφιότητες θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας.

Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις επικρατέστερους/ες υποψήφιους/ες.