AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Γραφείου

K-ENERGY by Karantonis: Ζητείται Λειτουργός Γραφείου – Λευκωσία

Η K-Energy – μέλος του Ομίλου Καραντώνη – με 35 χρόνια εμπειρίας στον τομέα της ενέργειας και πρωτοπόρος στις Ανανεώσιμες Πηγές Ενέργειας και στις Παροχές Ενεργειακών Υπηρεσιών, δίνει την ευκαιρία σε ταλαντούχους ανθρώπους να αναπτύξουν και να αξιοποιήσουν τις δεξιότητες και τις ικανότητες τους σε ένα συνεχώς εξελισσόμενο τομέα.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση εξερχόμενης και εισερχόμενης αλληλογραφίας
  • Δακτυλογράφηση κειμένων, γραμματειακή υποστήριξη
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου και email
  • Δημιουργία και διαχείριση φακέλων πελατών
  • Υποστήριξη Διευθυντικής Ομάδας για την εύρυθμη λειτουργία της επιχείρισης
  • Έλεγχος και τήρηση εντύπων για την αποτελεσματική διαχείριση διαδικασιών της επιχείρισης
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων και καταχώρηση στοιχείων σε έντυπα και ηλεκτρονικό υπολογιστή

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο / Δίπλωμα Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών όπως email και Microsoft Office: Word, Excel
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητες διαπροσωπικών σχέσεων με πελάτες και συνεργάτες
  • Οργανωτική ικανότητα και ανάπτυξη πρωτοβουλίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο careers@karantonis.com.cy μέχρι τις 05/07/2019, κωδικός AO0719 – ANERGOSJOBS.COM

Όλα τα βιογραφικά σημειώματα θα εξεταστούν και θα διαχειριστούν με πλήρη εμπιστευτικότητα.