AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Domochemica: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η Δομοχημική Εταιρεία, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα παραγωγής και εμπορίου εξειδικευμένων δομικών υλικών ζητά να προσλάβει Γραμματέα στα κεντρικά γραφεία της στη Λευκωσία.

Προσόντα

  • Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ.
  • Πολύ καλή γνώση MS Outlook και Word.
  • Γνώση βασικών αρχών λογιστικών πρακτικών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευχάριστος και επικοινωνιακός χαρακτήρας που αναπτύσσει πρωτοβουλίες.
Καθήκοντα
  • Βασική εξυπηρέτηση πελατών στο κατάστημα.
  • Λήψη τηλεφωνημάτων και γενική γραμματειακή υποστήριξη.
  • Τιμολόγηση πελατών και παρακολούθηση χρεωστικών υπολοίπων.
Προσφέρονται
  • Μισθός αναλόγως προσόντων.
  • 13ος μισθός.
Στοιχεία Επικοινωνίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail info@domochemica.com.cy με θέμα ” Front Desk – ANERGOSJOBS.COM”