AD 8 code

Ζητούνται Εργάτες/ Εργάτριες Αποθήκης

Iceline (Cyprus) Ltd: Ζητούνται Εργάτες/ Εργάτριες Αποθήκης – Λευκωσία

Η Εταιρεία ICELINE (CYPRUS) LTD με έδρα την Λευκωσία ζητά να προσλάβει άτομα άμεσα διαθέσιμα να ενταχθούν στο προσωπικό της Αποθήκης στο Δάλι.

Καθήκοντα

  • Παραλαβή και εκτέλεση παραγγελιών
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και έλεγχος
  • Οργάνωση και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Συσκευασία εμπορευμάτων
  • Άδεια οδηγού

Απαιτούμενα προσόντα

  • Να μπορεί να δουλεύει αποτελεσματικά σε περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα

Επικοινωνία

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση :icelinesecretary@cytanet.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 22720404, κ. Χριστιάνα