AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Ταμείων

Public: Ζητείται Υπεύθυνος Ταμείων – Λευκωσία

Το Public που προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει:

Υπεύθυνο/η Ταμιών –  Λευκωσία

Γίνε και εσύ μέλος της ομάδας μας!

Περιγραφή θέσης

  • Διαχείριση ταμιών
  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Διεξαγωγή ταμειακών συναλλαγών
  • Διαχείριση και οργάνωση ταμείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 1- 2 ετών σε ανάλογη θέση
  • Καλή γνώση Η/Υ και MS Office
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη και ευγενική προσωπικότητα
  • Ισχυρό ομαδικό πνεύμα και δυναμισμός
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Λήψη πρωτοβουλιών και καινοτόμος σκέψη
  • Κάτοχος πτυχίου ανωτάτης σχολής – πανεπιστημίου.
  • Πολύ καλή γνώση διαχείρισης και οργάνωσης ταμείου
  • Πολύ καλή γνώση ταμειακών συναλλαγών (χρέωση πιστωτικών καρτών κλπ)
  • Γνώσεις ταμειακών προγραμμάτων ή εφαρμογών (ERP)

Η εταιρεία παρέχει

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • 13ος Μισθός
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας σε μοντέρνα καταστήματα
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση

Για την ομάδα μας αναζητούμε άτομα με πάθος, ευγένεια και χαμόγελο!

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr_cyprus@public.gr δηλώνοντας:”Υπεύθυνος Ταμείων – Λευκωσία – ANERGOSJOBS.COM”