AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Μουσείου

Μουσείο Κλασσικού και Ιστορικού Αυτοκινήτου: Ζητείται Λειτουργός Μουσείου – Λεμεσός

Καθήκοντα

  • Σχεδιασμός και εφαρμογή συγκεκριμένης στρατηγικής μάρκετιγκ για προσέλκυση νέων επισκεπτών
  • Προβολή του Μουσείου στα κοινωνικά δίκτυα και ενημέρωση της ιστοσελίδας του καθημερινά
  • Υποδοχή και ξενάγηση ομάδων επισκεπτών
  • Διοργάνωση εκδηλώσεων εντός και εκτός του Μουσείου
  • Γενικά γραφειακά καθήκοντα και αλληλογραφία
  • Οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα και ευθύνες προκύψουν για τις ανάγκες του Μουσείου.

Προσόντα και Εμπειρία

  • Εμπειρία στον τομέα του Μάρκετινγκ και του Ηλεκτρονικού Μάρκετινγκ
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή ικανότητα πραγματοποίησης παρουσιάσεων σε κοινό
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Excel, Power Point, Photoshop, Internet)
  • Γνώση της ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Μέρες και ώρες εργασίας: Πενθήμερη εργασία περιλαμβανομένου ενός Σαββάτου ή Κυριακής εκ περιτροπής

Μισθός: αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους με αντίγραφα των ακαδημαϊκών τους προσόντων και της εργασιακής τους εμπειρίας στο cyprusmotormuseum@cytanet.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”