AD 8 code

GAP Vassilopoulos Group: Θέσεις εργασίας – Παγκύπρια

Ο Όμιλος GAP Vassilopoulos ιδρύθηκε το 1964 και εργοδοοτεί πέραν των 1,200 ατόμων στην Κύπρο, το Ηνωμένο Βασίλειο, την Γερμανία, την Ιρλανδία, την Ολλανδία, το Βέλγιο,το Λουξεμβούργο,το Ισραήλ και διεξάγει εργασίες μέσω 3,000 γραφείων και αντιπροσώπων.

Ζητούμε για πρόσληψη οδηγούς διανομής προϊόντων με επαγγελματική άδεια για όλες τις επαρχίες.

Καθήκοντα

  • Διανομή προϊόντων στα σημεία πελατών.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Επαγγελματική άδεια οδήγησης
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση θεωρείται απαραίτητη.

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό στο makis.grilias@gapgroup.com ή στο angelos.alexandrou@gapgroup.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”