Monday , 20 May 2019
AD 8 code

Ζητούνται Υπάλληλοι Υπεραγοράς – Παγκύπρια

Pop Life Supermarkets: Ζητούνται Υπάλληλοι Υπεραγοράς – Παγκύπρια

Η POP LIFE SUPERMARKETS ζητά να προσλάβει Υπαλλήλους Υπεραγοράς για τις Υπεραγορές της σε όλες τις επαρχίες.

Καθήκοντα/Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Ανεφοδιασμός Υπεραγοράς με Προϊόντα
  • Διατήρηση επαγγελματικού περιβάλλοντος στο χώρο της Υπεραγοράς
  • Ενημέρωση για τα Προϊόντα
  • Καθαρισμός των ραφιών και του καταστήματος
  • Συμμόρφωση με τις οδηγίες της Διεύθυνσης

Απαραίτητα προσόντα

  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Οργανωτικός χαρακτήρας και ικανότητα ομαδικής εργασίας
  • Βασική γνώση αγγλικών
  • Βασική γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή