Monday , 22 July 2019
AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Sabbianco Properties Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η Εταιρεία SABBIANCO PROPERTIES LTD επιθυμεί να προσλάβει γραμματέα για πλήρη απασχόληση στα γραφεία της στη Λευκωσία.

Καθήκοντα

  • Γραφειακά Καθήκοντα
  • Διαχείριση γραφείου
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Επικοινωνία με πελάτες,προσωπικό και συνεργάτες
  • Διαχείριση τηλεφωνημάτων και αλληλογραφίας
  • Άλλες γραμματειακές ανάγκες που μπορεί να προκύψουν
Απαραίτητα Προσόντα
  • Δίπλωμα Γραμματειακών Σπουδών.
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας σε παρόμοια θέση.
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική. Οποιαδήποτε γνώση άλλης γλώσσας θεωρείται επιπλέον προσόν.
  • Άριστη Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και χρήση Ms. Office (Word, Excel, Power Point, Outlook etc)
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στη λεπτομέρεια και οργάνωση
  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία

Απολαβές

  • Αναλόγως προσόντων

Οι ενδιαφερόμενες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ceo@sabbianco.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  μέχρι την Παρασκευή 24/05/2019.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.