Monday , 22 July 2019
AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Α. & Α. Κ. Αιμιλιανίδης, Κ. Κατσαρός & Συνεργάτες ΔΕΠΕ: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η Δικηγορική εταιρεία Α. & Α. Κ. Αιμιλιανίδης, Κ. Κατσαρός και Συνεργάτες ΔΕΠΕ, ενδιαφέρεται να προσλάβει στα γραφεία της στη Λευκωσία:

Γραμματέας

Απαιτούμενα προσόντα

  • Γνώση συστήματος δακτυλογράφησης
  • Γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Outlook, Excel, Internet)
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Καθήκοντα

  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Αρχειοθέτηση.

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλούμε όπως αποστέλλονται μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση: info@ekllc.eu με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

The Law Firm A. & E. C. Emilianides, C. Katsaros & Associates LLC need to recruit the following staff for the Nicosia offices:

Secretary

Requirements

  • Fast and Accurate Typing skills
  • Computer Literacy (Word, Outlook, Excel, Internet)
  • Fluent in Greek and English language
  • Excellent organizational skills
  • Previous experience will be considered as advantage

Duties

  • General duties of secretarial support
  • Call center management
  • File archiving

All curriculum vitae please send by e-mail to: info@ekllc.eu με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”