Sunday , 19 May 2019
AD 8 code

Ζητείται Back Office Administrator

Yakumo Enterprises Ltd: Ζητείται Back Office Administrator – Λευκωσία

Η YAKUMO ENTERPRISES LTD ζητά  Back Office Administrator στην επαρχία Λευκωσίας

Επαρχία: Λευκωσία

Απασχόληση: Πλήρης

Διάρκεια: Μόνιμη

Καθήκοντα και Ευθύνες

Οι ενδιαφερόμενοι/ες πρέπει να έχουν τις ικανότητες να διαχειρίζονται μέσω λογισμικού τις καθημερινές ανάγκες της εταιρείας.

Μερικά από τα καθήκοντα και ευθύνες έχουν ως εξής

  • Καταχώρηση τιμολογίων από προμηθευτές
  • Καταχώρηση καινούργιων εμπορευμάτων στο λογισμικό
  • Γενικές εργασίες γραφείου
  • Υποστήριξη καταστημάτων
  • Άριστη επικοινωνία και συντονισμός με όλα τα τμήματα της Διεύθυνσης της εταιρείας
  • Άριστη συνεργασία με όλα τα τμήματα εντός της εταιρείας
  • Σωστή τήρηση των διαδικασιών της εταιρείας

Απαιτούμενα προσόντα

  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Ακεραιότητα και Υπευθυνότητα Χαρακτήρα
  • Δυναμική και Ευχάριστη Προσωπικότητα
  • Λευκό ποινικό Μητρώο
  • Ομαδικότητα και Συνεργασία
  • Πτυχίο Πανεπιστημίου στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Οικονομικά, Λογιστικά η σε οποιοδήποτε άλλο συναφή κλάδο
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Ms Office – Λογισμικό ESOFT)
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες που τηρούν τα πιο πάνω, καλούνται να υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση acc@yakumo.eu με αναφορά (reference) backoffice0519

Τηλέφωνο επικοινωνίας: (00357) 22720804

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.Θα ακολουθήσει εσωτερική διαδικασία και θα απαντήσουμε σε όσα βιογραφικά τηρούν τις προϋποθέσεις.