Sunday , 19 May 2019
AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

M & C United Catering Equipment Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Η Εταιρεία M & C United Catering Equipment Ltd λόγω ζητά να προσλάβει Γραμματέα.

Οι υποψήφιοι πρέπει να πληρούν τα πιο κάτω προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (MS Office).
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Γνώση του προγράμματος Intelisoft θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Υποδοχή Πελατών
  • Οργάνωση και διαχείριση γραφείου
  • Γενικά γραμματειακά καθήκοντα

Ωράριο Εργασίας: 8:00-16:30

Ο μισθός είναι αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση kristia@united-ces.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τηλ. Επικοινωνίας: 25040384 Κρίστια Ευθυβούλου