Monday , 20 May 2019
AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου

Costas Constantopoulos Pharmacy Ltd: Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου – Λεμεσός

ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ ΒΟΗΘΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ

Το Φαρμακείο Κώστας Κωνσταντόπουλος στην Λεμεσό, ζητά Βοηθό Φαρμακείου για πλήρη και άμεση εργοδότηση.

Καθήκοντα και ευθύνες

  • Βοηθά αποτελεσματικά τον Φαρμακοποιό στην διακίνηση φαρμάκων και προϊόντων
  • Εκτελεί βασικές λογιστικές εργασίες
  • Συμμετέχει ενεργά στην διαχείριση, τιμολόγηση και ταξινόμηση του στοκ του φαρμακείου
  • Εκτελεί τις εξωτερικές δουλειές του φαρμακείου
  • Διατηρεί το φαρμακείο καθαρό και σε τάξη

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απολυτήριο αναγνωρισμένης σχολής μέσης εκπαίδευσης
  • Γνώσεις χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Η κατοχή διπλώματος LCCI Intermediate ή Higher θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας. Η γνώση της ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Δυναμική κι’ ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπροσωπικές ικανότητες