Monday , 20 May 2019
AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Ιατρείο Δρ.Λοΐζος Παύλου (Ειδικός Παθολόγος / Καρδιολόγος): Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Τίτλος: Γραμματέας
Πόλη: Λευκωσία
Κατηγορία: Γραμματειακά
Τύπος Απασχόλησης: Μερική ή Πλήρης

O Iατρός Λοΐζος Παύλου, Ειδικός Παθολόγος / Καρδιολόγος, Προσωπικός Ιατρός του ΓΕΣΥ στη Λευκωσία, αναζητά άτομο για τη θέση Γραμματέα για μερική ή πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα

  • Οργάνωση γραφείου
  • Διαχείριση ηλεκτρονικών αρχείων
  • Γραμματειακή υποστήριξη

Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Windows / Office)
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας τόσο σε γραπτό όσο και σε προφορικό λόγο
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Εμπειρία στον χώρο της υγείας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους ηλεκτρονικά στο drpavloul@gmail.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή να καλέσουν το 22673939 μέχρι τις 14/5/2019.