Monday , 20 May 2019
AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής

Amethyst Hotel & Spa: Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής – Αγία Νάπα

Το ξενοδοχείο AMETHYST NAPA HOTEL & SPA ζητά να προσλάβει άτομα για το τμήμα υποδοχής για την νέα καλοκαιρινή περίοδο.

Προσόντα & Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών, αφίξεις, αναχωρήσεις, χειρισμός υπολογιστή / τηλεφώνου
  • Αγγλική / Ρωσική Γλώσσα (Απαραίτητες)
  • Οποιαδήποτε προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί προσόν

Απολαβές αναλόγως ικανοτήτων και εμπειρίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέσω:

  • Ηλεκτρονικού ταχυδρομείου reservations@amethystnapa.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”
  • Τηλεομοιότυπο (φαξ) +357 23725986
  • Ή να το παραδώσουν στο ξενοδοχείο

AMETHYST NAPA HOTEL & SPA

+357 23725985

+357 99485104

111, NISSI AVENUE

5330 AYIA NAPA CYPRUS