AD 8 code

Ζητούνται Νοσηλευτές / Νοσηλεύτριες

Platonas Medical Center: Ζητούνται Νοσηλευτές / Νοσηλεύτριες – Λευκωσία

Το Πλάτωνας Ιατρικό Κέντρο στα πλαίσια της ανάπτυξης του σε Ιδιωτικό Νοσοκομείο επιθυμεί να προσλάβει Διπλωματούχους Νοσηλευτές / Νοσηλεύτριες.

Η προ-υπηρεσία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και συνεχιζόμενη εκπαίδευση.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου στη Νοσηλευτική Επιστήμη
  • Εγγραφή στο μητρώο Νοσηλευτών Κύπρου
  • Άδεια εξασκήσεως Επαγγέλματος
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη εμπειρία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Νοσηλευτικά καθήκοντα:

  • Αξιολόγηση Ασθενών
  • Φροντίδα Τραυμάτων
  • Χορήγηση Φαρμάκων

Επικοινωνία:

Αποστολή βιογραφικών στο s.gavriel@pmc.cy

Το Πλάτωνας Ιατρικό Κέντρο προσφέρει ένα μοντέρνο περιβάλλον εργασίας, ανταγωνιστικό μισθό (αναλόγως προσόντων), πρόσθετη εκπαίδευση και άλλα ωφελήματα.

Λόγω του μεγάλου όγκου υποψηφίων, θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψήφιους που έχουν τα κατάλληλα προσόντα.

Ο χειρισμός όλων των αιτήσεων θα πραγματοποιείται με
απόλυτη εχεμύθεια.