Sunday , 16 June 2019
AD 8 code

Ζητούνται Εργάτες/τριες Παραγωγής

Advanced Automation Systems Ltd: Ζητούνται Εργάτες/τριες Παραγωγής – Λεμεσός

H εταιρεία Advanced Automation Systems Ltd (www.aasystems.eu), πρωτοπόρος στην Τεχνολογία της Στάγδην Άρδευσης, ζητά να προσλάβει:

Εργάτες/τριες Παραγωγής

Απαιτήσεις:

  • Σχετική εμπειρία σε εργοστάσια παραγωγής πλαστικών προϊόντων θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας.

Καθήκοντα:

  • Παρακολούθηση μηχανής
  • Έλεγχος παραγωγής
  • Συσκευασία

Μισθός: αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Αποστολή βιογραφικών στο office@aasystems.eu με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Λόγω του μεγάλου όγκου αιτήσεων, θα ληφθούν υπόψη μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα κριτήρια.

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στον αριθμό +35799848841

Advanced Automation Systems Ltd (www.aasystems.eu), a global leader in the field of Drip Technology, is seeking suitable candidate(s) for the position of Production Worker.

Production Workers

Requirements:

  •  Relevant experience in factories manufacturing plastic products will be considered an advantage.
  •  Good knowledge of English Language.

Responsibilities:

  • Production monitoring
  • Machine controlling
  • Packaging

Salary: According to qualifications and experience.

Interested candidates should forward their CV to email: office@aasystems.eu με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Due to a high volume of applications, only the candidates who meet the requirements will be responded to.

For more information, call +35799848841