AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Pirilides & Associates LLC: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

«Η Δικηγορική Εταιρεία N. PIRILIDES & ASSOCIATES LLC ζητά να προσλάβει άμεσα Πεπειραμένη/ο Γραμματέα για το Δικαστηριακό της Τμήμα στην Λεμεσό με ολοήμερο ωράριο (8πμ-1:30μμ & 3μμ-6μμ (Παρασκευή 8πμ-2μμ)).

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

  • Απολυτήριο Λυκείου και Δίπλωμα γραμματειακών σπουδών
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση δακτυλογραφίας στην Ελληνική και στην Αγγλική γλώσσα
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών, χρήση e-mail, Ιnternet (ή/και κάποιου συγκεκριμένου Δικηγορικού προγράμματος)
  • Ευχάριστη και θετική προσωπικότητα, επαγγελματισμός, υπευθυνότητα, πνεύμα ομαδικής εργασίας, οργανωτικές ικανότητες κτλ.
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση, που αυτό απαιτεί την Άριστη γνώση της Δικαστηριακής διαδικασίας. (π.χ καταχώρηση Δικογράφων, Αιτήσεων κ.λ.π)

Γενικά καθήκοντα

  • Υπαγόρευση και δακτυλογράφηση
  • Αρχειοθέτηση
  • Ενημέρωση λογισμικών προγραμμάτων

Μισθός & Ωφελήματα

Ελκυστικό πακέτο συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού θα προσφερθεί στο κατάλληλο άτομο σύμφωνα με τα προσόντα και την υπηρεσία.

Αιτήσεις

Για διευθέτηση προσωπικής συνέντευξης, οι ενδιαφερόμενες/οι παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες (συνοδευόμενο με όλα τα αντίγραφα απολυτηρίου και άλλων διπλωμάτων) βιογραφικό σημείωμα στην πιο κάτω ηλεκτρ. διεύθυνση:

Τατιάνα Κασάπη

tkassapi@multilysis.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”