AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Οπτικού

Twenty Twenty Optical: Ζητείται Βοηθός Οπτικού – Λευκωσία

Το Twenty Twenty Optical ζητά να προσλάβει άμεσα για μόνιμη πλήρη απασχόληση Βοηθό Οπτικού για την εξυπηρέτηση πελατών στο κατάστημά μας στο Στρόβολο.

Καθήκοντα:

•Παροχή ποιοτικού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών

•Καλή γνώση των προϊόντων, έλεγχος στοκ, αναπληρώσεις προϊόντων

•Διατήρηση καλής εμφάνισης του Οπτικού καταστήματος

•Γνώση των στόχων πωλήσεων του καταστήματος και συνεργασία για την επίτευξή τους

•Ανάληψη οποιονδήποτε άλλων καθηκόντων καθοριστούν από τον Υπεύθυνο του καταστήματος

Προσόντα:

•Πτυχίο ή δίπλωμα σε οποιονδήποτε κλάδο

•Πολύ καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών

•Καλή γνώση Η.Υ. και γνώση των social media

•Ενδιαφέρον για τη μόδα

•Ενθουσιασμός

•Οργανωτικές Ικανότητες και πολύ καλή προφορική επικοινωνία

6ήμερη εργασία, Τετάρτη και Σάββατο μισή ήμερα. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως αποστέλλουν το Βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική Διεύθυνση: demetris@twentytwentyoptical.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”