AD 8 code

Ζητούνται Εργάτες/Εργάτριες Συσκευασίας

Dodoni (Cyprus) Ltd: Ζητούνται Εργάτες/Εργάτριες Συσκευασίας – Λεμεσός

Η ΔΩΔΩΝΗ (ΚΥΠΡΟΥ), η υπερσύγχρονη Μονάδα παραγωγής Τυροκομικών προϊόντων, με έδρα τον Ύψωνα – Λεμεσού,  θυγατρική Εταιρεία της ΔΩΔΩΝΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ, μέσα στα πλαίσια του αναπτυξιακού της προγράμματος,  ζητά να προσλάβει υπεύθυνα άτομα για τη θέση Εργάτες/Εργάτριες Συσκευασίας.

Βάρδια:

  • Κυλιόμενο ωράριο
  • Δευτέρα-Παρασκευή
  • Σάββατο (όποτε υπάρχει ανάγκη και αμείβεται υπερωριακά)

Καθήκοντα

  • Γενικά καθήκοντα συσκευαστηρίου και μηχανών συσκευασίας

Προσόντα

  • Εργατικότητα, αξιοπιστία, συνέπεια, επαγγελματισμός.
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Προσφέρεται:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων.

Για αιτήσεις πρόσληψης ή για περισσότερες πληροφορίες αποτείνεστε τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού στο τηλέφωνο 25277997 ή στο email hr@dodonidairy.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 9:28pm on Saturday April 6th, 2024