AD 8 code

Veludas International Ltd: Θέση Εργασίας

Veludas International Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία και Λεμεσός

Εξωτερικός Πωλητής/ Πωλήτρια

Η εταιρεία VELUDAS INTERNATIONAL LTD, που δραστηριοποιείτε στον τομέα των φίλτρων νερού και στα συστήματα επεξεργασίας νερού,  ζητά να προσλάβει άτομο για την θέση του εξωτερικού πωλητή/τριας.

Καθήκοντα

  • Παροχή ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών
  • Παρουσίαση προϊόντων σε πελάτες
  • Ανάπτυξη πελατολογίου Παγκύπρια

Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ικανότητα στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Δραστήριος/Εργατικός χαρακτήρας
  • Προηγούμενη πείρα στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Άδεια οδήγησης

Παρακαλούμε αποστείλατε πλήρες Βιογραφικό Σημείωμα στο hr@veluda.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”