AD 8 code

Ζητείται Εξωτερικός Πωλητής/τρια

Anmatto Wholesalers Ltd: Ζητείται Εξωτερικός Πωλητής/τρια – Λεμεσός

Η εταιρεία Anmatto Wholesalers Ltd που δραστηριοποιείται στο τομέα των χονδρικών πωλήσεων και διανομή σε υπεραγορές, περίπτερα και άλλα καταστήματα λόγω επέκτασης των εργασιών της ζητά Εξωτερικό Πωλητή/τρια για την επαρχία Λεμεσού.

Καθήκοντα

  • Πλήρης συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα πωλήσεων.
  • Άριστη εξυπηρέτηση των πελατών της εταιρείας.

Προσόντα

  • Εμπειρία και γνώση της αγοράς
  • θέληση για διαρκή μάθηση και εκπαίδευση

Βασικά Ωφελήματα

  • Καθαρός μισθός €1100 και αύξηση σε €1200 καθαρά στους 6 μήνες εργασίας
  • Επιπλέoν μηνιαίο bonus με βάση την επίτευξη στόχων πωλήσεων.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο:

hr@anmatto.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”ή να επικοινωνήσουν μαζί μας στο 22316054.