AD 8 code

Ζητείται Γραφίστας

Σ.Υ.Κ. Άνεμος Υπεραγορές Λτδ: Ζητείται Γραφίστας – Λευκωσία

Η Σ.Υ.Κ. Άνεμος Υπεραγορές Λτδ (Όμιλος Υπεραγορών Mas) με έδρα τη Λευκωσία με παρουσία πέραν των 20 ετών στον τομέα του λιανικού εμπορίου, δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση της θέσης λειτουργού στο τμήμα Marketing (Γραφίστα).

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Δημιουργία ή και τροποποίηση οποιονδήποτε γραφικών σχεδίων για εκτύπωση
  • Παροχή γενικής υποστήριξης για την προώθηση και ολοκλήρωση με επιτυχία των διαφόρων έργων / event που διοργανώνει το τμήμα Marketing.

 Για ποιους απευθύνεται η θέση:

  • Υποψήφιους με επικοινωνιακές ικανότητες και κριτική σκέψη.
  • Ανθρώπους που συνεχώς θέλουν να αναπτύσσουν τις επαγγελματικές τους ικανότητες.
  • Άτομα που μπορούν να διεκπεραιώνουν παράλληλα πολλαπλά καθήκοντα με αυστηρά χρονοδιαγράμματα.
  • Αξιόπιστους ανθρώπους, συνεπείς και εχέμυθους.
  • Άτομα με οργανωτικές ικανότητες, ομαδικό πνεύμα, ευγενική συμπεριφορά, δημιουργικό ταλέντο και δυνατό portfolio.

 Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Bachelor Degree στις Γραφικές Τέχνες.
  • 4 χρόνια ελάχιστη εμπειρία.
  • Άριστη γνώση των σχεδιαστικών προγραμμάτων Adobe Illustrator, In Design, και Photoshop.
  • Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση των προγραμμάτων Word, Excel, PowerPoint.
  • Κατοχή άδειας Οδήγησης.

Πακέτο Απολαβών και Ωφελήματα:

  • Εργοδότηση στα Κεντρικά Γραφεία της Εταιρείας στην Λευκωσία (στην βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου).
  • Ωράριο 08:00-16:00.
  • Προσφέρεται πενθήμερη εργασία.
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων.
  • 13ος μισθός.
  • Συμμετοχή στο Ταμείο Προνοίας.
  • Επαγγελματικό και φιλικό περιβάλλον.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται όπως υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα και δείγμα της δουλειάς τους (portfolio) στο email maria.georgiou@mascy.net με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” μέχρι τις 13/5/2022

‘Όλα τα βιογραφικά θα αντιμετωπιστούν με εμπιστευτικότητα.

Η εταιρεία θα ανταποκριθεί μόνο προς του ενδιαφερόμενους οι οποίοι θα κληθούν για προσωπική συνέντευξη.

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 22015964 στην κυρία Μαρία Γεωργίου Υπεύθυνη Διαφήμισης, Προώθησης και Κοινωνικής Ευθύνης Υπεραγορών Mas.