AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.Ε.Π.Ε: Ζητείται Γραμματέας – Λάρνακα

To Δικηγορικό γραφείο ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.Ε.Π.Ε., με έδρα στην Λάρνακα, ζητεί να προσλάβει γραμματέα για πλήρη απασχόληση.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άριστη γνώση ελληνικής / αγγλικής γλώσσας (τυχών γνώση τρίτης ξένης γλώσσας λαμβάνεται υπόψη ως επιπρόσθετο προσόν)
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης προγραμμάτων ηλεκτρονικών υπολογιστών Office, Outlook, Excelκ.α
  • Συνεργάσιμο και πρόθυμο άτομο
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια, υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
  • Προηγούμενη πείρα σε δικηγορικό γραφείο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Γραμματειακή υποστήριξη και συνεργασία με δικηγόρους στο τμήμα δικαστηριακών υποθέσεων του δικηγορικού γραφείου
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Τήρηση/Οργάνωση ημερολογίου γραφείου
  • Αρχειοθέτηση
  • Χρήση του λογισμικού προγράμματος Zygos

Οι ενδιαφερόμενοι/ες για την πιο πάνω θέση παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση george.vasiliou@gvasilioulaw.com (με την ένδειξη: Θέση Γραμματέως – anergosjobs.com).

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας.