AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας / Λειτουργός Τηλεφωνικού Κέντρου

Σύμβουλοι Δημοσιότητας ΓΝΩΡΑ: Ζητείται Γραμματέας / Λειτουργός Τηλεφωνικού Κέντρου – Λευκωσία

Η εταιρεία Σύμβουλοι Δημοσιότητας ΓΝΩΡΑ, επιθυμεί να προσλάβει Γραμματέα / Λειτουργό Τηλεφωνικού Κέντρου με πλήρης απασχόληση από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Συντονισμός συναντήσεων στα γραφεία της εταιρείας
  • Παραγγελία αναλώσιμων και ειδών γραφικής ύλης

Προσόντα

  • Δίπλωμα Γραμματειακών Σπουδών
  • Γνώση και χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και επαγγελματισμός
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προσαρμοστικότητα, προθυμία, συνέπεια και ομαδικό πνεύμα εργασίας

Οι ενδιαφερόμενες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση elena@gnora.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

www.gnora.com