AD 8 code

Ζητούνται Ταμίες και Στοιβαδόροι

Best Value Discount Stores: Ζητούνται Ταμίες και Στοιβαδόροι – Αμμόχωστος

Ζητούνται Ταμίες και Στοιβαδόροι για πλήρη ή μερική απασχόληση στα Best Value Discount Stores στην Αγία Νάπα και Πρωταρά για ολόχρόνη απασχόληση ή για την τουριστική σεζόν.

Καθήκοντα Ταμία :

  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Παροχή βοήθειας προς τους πελάτες με όλες τις απαιτήσεις, προσφέροντας προτάσεις και επιδεικνύοντας πλήρεις γνώσεις σχετικά με τα προϊόντα ανά πάσα στιγμή.

Καθήκοντα Στοιβαδόρου :

  • Σωστή τοποθέτηση και τακτοποίηση των προϊόντων στα ράφια.
  • Υπεύθυνος για την αποθήκευση, διαχείριση και απογραφή αποθεμάτων μέσω ποιοτικών και ποσοτικών ελέγχων.
  • Αναγνωρίζει τις ελλείψεις και ανάγκες σε προϊόντα και ετοιμάζει σχετικό πρόγραμμα παραγγελιών προς τον Γενικό Διευθυντή.

Προσόντα :

  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Άτομο με άριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα, πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες, υπεύθυνο και εργατικό.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Απόφοιτοι λυκείου.
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

Παρέχεται πλήρης εκπαίδευση και πολύ καλό πακέτο απολαβών με προοπτική ανέλιξης.

Πενθήμερη εργασία με σύστημα βάρδιας.