Sunday , 24 June 2018
AD 8 code

Εκδοτικός Οίκος Δίας: Θέση Εργασίας

Εκδοτικός Οίκος Δίας: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Είσαι άτομο ενθουσιώδες, φιλόδοξο με στόχο την τελειότητα, ψάχνοντας για την πρόκληση και την ευκαιρία να προσφέρεις και να αναπτύξεις τις γνώσεις και ικανότητές σου;

O Εκδοτικός Οίκος Δίας ζητεί να προσλάβει PA για Διοικητικό Στέλεχος με έδρα τη Λευκωσία:

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Οργάνωση και διαχείριση γραφείου
  • Συντονισμός και διεκπεραίωση έργων τμήματος
  • Υποστήριξη στη Διευθύντρια του τμήματος
  • Παρακολούθηση εκκρεμοτήτων γραφείου

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτος/τη Πανεπιστημίου στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή άλλο συναφή κλάδο
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση διοικητικού επιπέδου (τουλάχιστον 2 χρόνια)
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office)
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα

Απολαβές

Προσφέρεται πολύ καλό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων αναλόγως προσόντων και πείρας.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email vacancies@diaspublishing.com

Να απευθύνεται στη Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού, με την ένδειξη «Κενή Θέση Personal Assistant – anergosjobs.com» μέχρι τις 14 ΜαΪου 2018.