AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

A. Kinnis Property Developers Ltd: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λεμεσός

Η εταιρεία A. KINNIS DEVELOPMENTS LTD, ζητά για άμεση πρόσληψη Πολιτικό Μηχανικό.

Απαιτούμενα Προσόντα / Χαρακτηριστικά

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου στη Πολιτική Μηχανική ή Ανώτερου Τεχνολογικού Ινστιτούτου
  • Πολιτικός Μηχανικός εγγεγραμμένος στο ΕΤΕΚ.
  • Κατ’ ελάχιστον, 5ετής προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία.
  • Καλό χειρισμό και γνώση του σχεδιαστικού προγράμματος AUTOCAD.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση της κτηματαγοράς και προηγούμενη εμπειρία σε έργα ανάπτυξης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα

  • Επιμετρήσεις ποσοτήτων
  • Επίβλεψη εργοταξίου

Παρακαλείστε όπως υποβάλετε πλήρες βιογραφικό στο info@kinnisgroup.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για περισσότερες πληροφορίες, αποταθείτε στο τηλέφωνο 25434300, κ. Άννα Παπαγεωργίου