Monday , 21 May 2018
AD 8 code

Ζητείται Γραφέας

Οργανισμός Κώστα Παπαέλληνα: Ζητείται Γραφέας – Λευκωσία

ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΩΣΤΑ ΠΑΠΑΕΛΛΗΝΑ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΙΣ ΚΥΠΡΟΥ ΛΤΔ

ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Γραφέας

Ο Οργανισμός Κώστα Παπαέλληνα ζητά να προσλάβει ικανό άτομο για πλήρωση της Θέσης «Γραφέα».

Καθήκοντα

Το άτομο που θα επιλεγεί θα είναι υπεύθυνο μεταξύ άλλων, για το χειρισμό και διεκπεραίωση γενικών γραφειακών καθηκόντων.

  • Τιμολόγηση
  • Εγγραφές στο λογισμικό σύστημα της εταιρείας
  • Διαχείριση συστήματος παρακολούθησης αποθεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτη/ος σχολής Μέσης Εκπαίδευσης.
  • Δυναμικός και ευχάριστος χαρακτήρας.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση MS Office.