Monday , 23 July 2018
AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος/η Επικοινωνίας Πελατών (5 άτομα)

Ζητείται Υπεύθυνος/η Επικοινωνίας Πελατών (5 άτομα) – Λευκωσία

Η Εταιρία: Στα πλαίσια της αυξανόμενης ζήτησης, ζητά Υπεύθυνους Επικοινωνίας Πελατών στην Λευκωσία

Εκπαίδευση: Τα έμπειρα διευθυντικά στελέχη της Εταιρίας,  αναλαμβάνουν να εκπαιδεύσουν τους νέους Υπεύθυνους Επικοινωνίας Πελατών, και να τους παρέχουν τις απαραίτητες γνώσεις , marketing και δημοσίων σχέσεων, για να ανταπεξέρχονται με επιτυχία στο έργο τους.

Η Εταιρία προσφέρει  υψηλές αποδοχές και Bonus.

Δυνατότητα καριέρας: Η Εταιρία δίνει δυνατότητα καριέρας στο management, λόγω της συνεχούς ανάπτυξης νέων γραφείων και διευθύνσεων πωλήσεων.

Καθήκοντα: Η Διαχείριση του πελατολογίου της Εταιρίας από τους εκπαιδευμένους Υπεύθυνους Επικοινωνίας Πελατών, περιλαμβάνει

  • Διαχείριση χαρτοφυλακίου πελατών
  • Οργάνωση επαφών
  • Ανάπτυξη πελατολογίου και διαχείριση υφιστάμενου
  • Δημιουργία αναφορών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη γνώση και χρήση της ελληνικής γλώσσας (ομιλία & γραφή)
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα εξυπηρέτησης πελατών.
  • Πολύ καλά οργανωτικά προσόντα.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα διατήρησης ψυχραιμίας σε κάθε περίπτωση.
  • Ικανότητα εργασίας με ατομική πρωτοβουλία για την εκπλήρωση στόχων με συγκεκριμένες προθεσμίες.
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Υψηλές αμοιβές και bonus
  •  Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον
  • Δυνατότητα καριέρας
  • Εκπαίδευση και δίπλωμα 3 part
  • Επιπλέον παροχές με την επίτευξη στόχων

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια και σειρά προτεραιότητας . Βιογραφικά στέλνονται στο info.srtdcp1@gmail.com

*** Η εταιρεία μας έχει βρει τους 3 πρώτους υποψήφιους, η θέση είναι για ακόμα 2!