Sunday , 22 July 2018
AD 8 code

Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ: Θέση Εργασίας

Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ: Ζητείται Διοικητικός Λειτουργός / Υποστήριξη Πωλήσεων – Λευκωσία

Διοικητικός Λειτουργός / Υποστήριξη Πωλήσεων

Η εταιρεία Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ ζητά να προσλάβει άτομο έμπειρο για τη θέση του Διοικητικού Λειτουργού για το τμήμα Ειδών Υγιεινής της εταιρείας στη Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα

  • Έλεγχος αποθεμάτων και καταχώρηση παραγγελιών στους προμηθευτές.
  • Διαχείριση διαδικασίας φορτώσεων απο προμηθευτή και παραλαβής απο Κέντρο Διανομής της εταιρείας.
  • Ετοιμασία προσφορών και επικοινωνία με πελάτες.
  • Ετοιμασία του καταλόγου του τμήματος.
  • Υποστήριξη των καταστημάτων.

Κύρια Προσόντα

  • Τριετής τουλάχιστον εμπειρία σε ανάλογη θέση. Εμπειρία στο τομέα των ειδών Υγιεινής θα αποτελεί πλεονέκτημα.
  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή άλλου συναφή κλάδου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Εξαιρετικές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας και ομαδικότητας.
  • Άριστη γνώση της Eλληνικής και Aγγλικής γλώσσας.

Απολαβές

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέχρι τις 6 Απριλίου με την ένδειξη BF02 στο hr@epiphaniou.com με τίτλο:”anergosjobs.com” ή φαξ: 22431534.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημείωση

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.