AD 8 code

H. E. Prometheas Ltd: Θέσεις Εργασίας

H. E. Prometheas Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

1.  Λογιστής /Λογίστρια

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πτυχίο στην Λογιστική CAT  η   LCCI 3 (Third level) Professional Qualification .
  • 3 + Χρόνια Εμπειρία στην τήρηση Λογιστικών Βιβλίων  (Bookkeeping)και γενικά στην Δημόσια Λογιστική.
  • Ισχυρή γνώση κάποιου Λογιστικού προγράμματος.
  • Σε βάθος φορολογικές γνώσεις της Δημοκρατίας .

Καθήκοντα

  • Οργάνωση, Τήρηση και Ενημέρωση Λογιστικών βιβλίων για σκοπούς φορολογίας και Φ.Π.Α.
  • Μισθοδοσία.
  • Σύνταξη  Μηνιαίων Οικονομικών καταστάσεων.
  • Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές για σκοπούς εισπράξεων /πληρωμών.

Επικοινωνία και συνεργασία με εξωτερικούς ελεγκτές.

Προσφέρεται εξαιρετικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειριών

  • Ταμείο Προνοίας
  • 13ος μισθός

Οι ενδιαφερόμενοι να υποβάλλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση main@prometheascy.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε στο τηλέφωνο  25711000

2. Υπεύθυνος/η Καταστήματος