AD 8 code

Ζητούνται Εργάτες

Mavromatis Employment Bureau: Ζητούνται Εργάτες – Λάρνακα

Η  Mavromatis Employment Bureau- αναζητά για λογαριασμό πελάτη της – άτομα για συσκευαστήριο σαλατών στην περιοχή της Λάρνακας για σταθερή απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

  • Τεμαχισμός & Συσκευασία Σαλατών
  • Επιθυμητή η προηγούμενη εμπειρία στον χώρο της συσκευασίας τροφίμων

Παρέχονται:

  • Ικανοποιητική Αμοιβή
  • Κοινωνικές Ασφαλίσεις
  • 7 ημερη εργασία ( 2 ρεπό την εβδομάδα)

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι που διαθέτουν τα προαναφερόμενα προσόντα μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση alice.chomata@mavromatisservices.com, με τίτλο:”Εργάτες – ANERGOSJOBS.COM”. Τονίζεται ότι όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.