AD 8 code

Θέση σε Λογιστήριο εταιρείας (ωράριο 09:00 -13:00)

VOGEN LABORATORIES LTD: Θέση σε Λογιστήριο εταιρείας (ωράριο 09:00 -13:00) – Λεμεσός

Ζητείται άτομο για πλήρωση θέσης λογιστηρίου εταιρείας στη Λεμεσό.

Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση λογιστικής
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και εργαλείων MS Office. Γνώση λογιστικού προγράμματος θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Οργανωτική ικανότητα, υπευθυνότητα

Καθήκοντα:

  • Τήρηση λογιστικών βιβλίων
  • Συμφιλίωση λογαριασμών προμηθευτών, πελατών, τραπεζών κλπ
  • Ετοιμασία Φ.Π.Α., κοινωνικών ασφαλίσεων, Φόρου Εισοδήματος και μισθοδοσίας
  • Ετοιμασία φακέλου για τη διαδικασία ελέγχου
  • Παρεμφερή γραμματειακά καθήκοντα, επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές

Απασχόληση:

Δευτέρα – Παρασκευή 09:00 -13:00

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλώ όπως αποστείλουν βιογραφικό στο EMAIL: jobs.recruitment.cy@gmail.com με θέμα: “anergosjobs.com”

Η επιλογή θα γίνει βάσει βιογραφικών και θα ειδοποιηθείτε για συνέντευξη αν κριθεί απαραίτητο. Σε αντίθετη περίπτωση θα λάβετε σχετικό μήνυμα.