AD 8 code

Medochemie Ltd: Θέσεις Εργασίας

Medochemie Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

Η Medochemie Ltd διεθνής φαρμακευτική Εταιρεία στην Κύπρο, διαθέτει 13 υπερσύγχρονες παραγωγικές μονάδες και εγκαταστάσεις, εκ των οποίων 9 βρίσκονται στην Κύπρο, μία στη Ολλανδία και τρείς στο Βιετνάμ. Έχει αποκτήσει και διατηρεί 4.355 άδειες κυκλοφορίας για 630 διαφορετικά φαρμακευτικά προϊόντα, τα οποία κατατάσσονται σε περισσότερες από 10 θεραπευτικές κατηγορίες και δραστηριοποιείται σε 107 χώρες σε όλον τον κόσμο. Λειτουργεί σύμφωνα με τις πλέον αυστηρές προδιαγραφές υψηλής ποιότητας και σε πλήρη συμφωνία με τις Ευρωπαϊκές οδηγίες.

Η Medochemie Ltd ζητά να προσλάβει υπεύθυνα και συνεργάσιμα άτομα με έδρα την Λεμεσό, για τη θέση Προσωπικό Παραγωγής, για τα ακόλουθα συστήματα βάρδιας:

Κυλιόμενο ωράριο: Πρωινό/Απογευματινό/ Νυκτερινό:

Δευτέρα- Παρασκευή: 07:00-15:30/ 14:30-23:00/ 23:00-07:00 (εκ περιτροπής ανά εβδομάδα)

Ευέλικτο ωράριο: προγραμματισμός 8ωρης εργασίας καθόλη τη διάρκεια του 24ωρου:

π.χ. 6:00 – 14:15 ή 8:00 – 16:15 ή 11:00 – 19:15 ή 19:00 – 03:15 ή 05:00 – 13:15 κ.α

Καθήκοντα:

  • Ρύθμιση, επίβλεψη λειτουργίας και καθαρισμός μηχανών παραγωγής φαρμακευτικών σκευασμάτων
  • Τήρηση των Κανόνων Καλής Παρασκευής Φαρμάκων (GMP) κατά τη διαδικασία παραγωγής
  • Καταχώρηση δεδομένων στις εντολές παρτίδας παραγωγής, στα απαιτούμενα έντυπα και ημερολόγια

Προσόντα:

  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής ή Τεχνικού κολλεγίου
  • Βασικές γνώσεις της Αγγλικής γλώσσας και Ηλεκτρονικών Υπολογιστών