AD 8 code

Petrolina (Holdings) Public Ltd: Θέση Εργασίας

Petrolina (Holdings) Public Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Βοηθός Διαχειριστή

Η εταιρεία Petrolina (Holdings) Public Ltd ζητά να προσλάβει Βοηθό Διαχειριστή σε ιδιόκτητα της πρατήρια στην Λευκωσία.

Προσόντα:

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου/Κολεγίου θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Εξαιρετική γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσα
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ

Καθήκοντα:

  • Παρέχει βοήθεια στο διαχειριστή του πρατηρίου στα ακόλουθα:
    • εισπράξεις, κλείσιμο ταμείου, καταθέσεις σε τράπεζα, έλεγχο υπαλλήλων, προβλήματα πελατών, παραγγελίες καυσίμων κ.α.
  • Συντονίζει το πλύσιμο των αυτοκινήτων και βοηθά στο τμήμα πλυσίματος αυτοκινήτων
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Γέμισμα αυτοκινήτου πελατών με καύσιμα
  • Έλεγχος λαδιού και νερού αυτοκινήτων
  • Αλλαγή λαδιού αυτοκινήτων
  • Έλεγχος ελαστικών αυτοκινήτων και συμπλήρωση τους με αέρα

Παρακαλώ όσοι ενδιαφέρονται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο careers@petrolina.com.cy

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Σημείωση: Η υποβολή αίτησης εργοδότησης ή βιογραφικού σημειώματος για σκοπούς εργοδότησης δηλώνει την αποδοχή των όρων της Πολιτικής Απορρήτου του Ομίλου Petrolina και παραχωρείτε την συγκατάθεση σας για την επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων που  υποβάλλονται για την προώθηση και εξέταση της αίτησης σας.

H Δήλωση Προστασίας Δεδομένων είναι αναρτημένη στην ιστοσελίδα: www.petrolina.com.cy