AD 8 code

Ζητείται Junior Accountant

Public: Ζητείται Junior Accountant – Λεμεσός

Το Public που προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει για τα γραφεία του στη Λεμεσό:

Junior Accountant

Αρμοδιότητες:

  • Καταχωρεί έγγραφα Γενικής Λογιστικής (παραστατικών δαπανών, αγορών κτλ.)
  • Συμφωνεί τα αποθέματα των καταστημάτων
  • Συμμετοχή σε adhoc projects για τον εκσυγχρονισμό του λογιστηρίου
  • Παρέχει στα καταστήματα της εταιρείας υποστήριξη για την επίλυση λογιστικών και φορολογικών θεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικών ή Λογιστικών σπουδών
  • Πολύ καλή γνώση MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Ικανότητα ανάλυσης και συντονισμού για την επίλυση προβλημάτων
  • Συνέπεια και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Προσαρμοστικότητα σε δυναμικό περιβάλλον
  • Ενθουσιασμός και πάθος για το καλύτερο αποτέλεσμα
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)

 Θα συνεκτιμηθούν:

  • Γνώση χρήσης ERP (SAP – Navision)
  • 1-2 έτη εμπειρία σε θέση σχετικών καθηκόντων
  • Δυναμισμός και αυτοπαρακίνηση
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα

Η εταιρεία παρέχει

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση

Για την ομάδα μας αναζητούμε άτομα με πάθος, ευγένεια και χαμόγελο!

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr_cyprus@public.gr δηλώνοντας στο θέμα:”JUNIOR ACCOUNTANT – LIMASSOL – ANERGOSJOBS.COM”