AD 8 code

Ζητείται Γραφίστας/ Γραφίστρια

POP LIFE Supermarkets: Ζητείται Γραφίστας/ Γραφίστρια – Λευκωσία

Η POPLIFE SUPERMARKETS ζητά γραφίστα / γραφίστρια για τα Κεντρικά Γραφεία της στη Λευκωσία για πρόσληψη.

Απαραίτητα προσόντα

  • Τουλάχιστον δύο (2) χρόνια εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Οργανωτικός χαρακτήρας και ικανότητα ομαδικής εργασίας
  • Καλή γνώση αγγλικών, In Design, Illustrator, Acrobat Pro, MS Office και Adobe Suite CC:
  • Γνώσεις social media
  • Καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή windows και Mac
  • Ύπαρξη Portfolio
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγράμματος και παράδοσης εργασιών εντός προθεσμιών.

Καθήκοντα

  • Σχεδιασμός υλικού επικοινωνίας (έντυπου και μη)
  • Επικοινωνία με ΜΜΕ και Τυπογράφους
  • Διεκπεραίωση αιτημάτων για υλικό προώθησης από τα Καταστήματα
  • Τήρηση αρχείου

Προσφέρονται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών και ευκαιρίες ανέλιξης σε μία ταχέως αναπτυσσόμενη Εταιρεία.

Παρακαλούμε όπως, όσοι ενδιαφέρονται, αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο φαξ 22445584 ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση hrm@poplife.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”