AD 8 code

Ζητείται Business Administrator

Musicera Ltd: Ζητείται Business Administrator – Λεμεσός

Η MUSICERA LTD δραστηριοποιείται στον τομέα της παραγωγής βίντεο και μουσικής από το 2009 σε Κύπρο και Ελλάδα. Λόγω της διαρκής επέκτασής της, η Εταιρεία ζητά άτομο για τη θέση Business Administrator στα γραφεία της στη Λεμεσό.

Καθήκοντα

  • Επικοινωνία με συνεργάτες, προμηθευτές, πελάτες
  • Να παρευρίσκεστε σε συναντήσεις πελατών και να χειρίζεται τους λογαριασμούς τους – να δημιουργεί προτάσεις και προσφορές
  • Να αναγνωρίζει ευκαιρίες στην αγορά και να τις μετατρέπει σε μακροχρόνιες συνεργασίες με την Εταιρεία
  • Να συντάσσει προϋπολογισμούς για τα project και να χειρίζεται πληρωμές και εισπράξεις
  • Να χειρίζεται τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης της εταιρείας και τις ιστοσελίδες

Προσόντα και Ικανότητες

  • Πτυχίο σε ένα από τα ακόλουθα ή σε συναφή τομείς: business administration, μάρκετινγκ, διαφήμισης, ψυχολογίας, επικοινωνίας και ΜΜΕ
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εργασιακής εμπειρίας
  • Άριστες προφορικές και γραπτές ικανότητες στην Αγγλική και Ελληνική γλώσσα, η Ρωσική θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα
  • Ικανότητα κατανόησης αναγκών του πελάτη, και χειρισμός διαπραγματεύσεων
  • Ικανότητα χειρισμού χρόνου και στενών χρονοδιαγραμμάτων
  • Ικανότητες Υ/Η MS OFFICE και προγράμματα CRM

Για αιτήσεις παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας μαζί με cover letter στο info@musicera.com.cy με τίτλο:”Business Administrator – ANERGOSJOBS.COM”

Στον τίτλο του email παρακαλώ διευκρινίστε την θέση για την οποία αιτήστε.