AD 8 code

Ζητούνται Λειτουργοί Εξυπηρέτησης (μισθός μέχρι €1.050)

Αρτοποιεία/Ζαχαροπλαστεία «ΕΡΜΗΣ»: Ζητούνται Λειτουργοί Εξυπηρέτησης – Λεμεσός

Τα Αρτοποιεία/Ζαχαροπλαστεία «ΕΡΜΗΣ», δημιούργησαν νέες θέσεις απασχόλησης.

Το φιλικό περιβάλλον και οι ανανεωμένοι χώροι μας, αναζητούν νέα μέλη τα οποία θα ενταχθούν στην ομάδα μας για στη θέση του λειτουργού εξυπηρέτησης

Καθήκοντα & Ευθύνες: • Εξαιρετική Εξυπηρέτηση Πελατών • Παρακολούθηση και τακτοποίηση προϊόντων στο κατάστημα • Διατήρηση καλών σχέσεων με τους πελάτες • Παροχή βοήθειας και συμβουλής στους πελάτες • Άριστες γνώσεις όλων των προϊόντων και ικανότητα επεξήγησης τους, όπου τους ζητηθεί • Προθυμία/πρωτοβουλία για επίλυση προβλημάτων • Κατανόηση και εφαρμογή των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας βάση των Ευρωπαϊκών Προτύπων Απαιτούμενα Προσόντα: • Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση • ΆριστηΓνώση Ελληνικής γλώσσας • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα, συνέπεια, θετική και ευχάριστη προσωπικότητα • Εχεμύθεια επικοινωνίας και λόγου

Παροχές • Ευέλικτο ωράριο (σύστημα βάρδιας) • Ελκυστικό πακέτο απολαβών • Συνεχείς εκπαιδεύσεις • 24-26 μέρες άδεια πληρωμένη • Μέχρι 1050 ευρώ ακάθαρτο Μισθό • Κάρτα μέλους των καταστημάτων μας με προνομιακές εκπτώσεις. • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας • Δυνατότητα ανέλιξης

Η θέση προορίζεται για μόνιμη απασχόληση με εξαήμερη εργασία.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: hr@ermis.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 25560121

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.